Nehoda

D10 u Prahy ucpala nehoda sedmi aut, ostatní řidiči museli jinudy!

Dálnici D10 těsně před Prahou zablokovala v pondělí ráno hromadná nehoda šesti osobních aut a jednoho náklaďáku. Auta se srazila na čtvrtém kilometru dálnice ve směru na Prahu.

Po desáté hodině ráno se podařilo místo zprůjezdnit alespoň jedním pruhem. "Kolona se pomalu rozjíždí," uvedla na twitteru Pražská integrovaná doprava. Provoz se povedlo zcela obnovit kolem půl jedenácté.

Podle policejního dopravního servisu se hromadná nehoda stala ve čtvrt na osm ráno. Původní informace mluvily o devíti sražených vozidlech, posléze policisté počet snížili o dvě.

"Příčinou nehody bylo nejspíš nedodržení bezpečné vzdálenosti mezi auty. Srážka se naštěstí obešla bez zranění, alkohol žádný z řidičů nenadýchal," řekla TN.cz po půl deváté ráno policejní mluvčí Eva Hašlová.

Doplnila, že kvůli tomu, že směr na Prahu je kompletně uzavřený, musejí řidiči mířící do metropole využít objížďku přes Brandýs nad Labem. Hašlová nedokázala odhadnout, do kdy omezení vydrží, podle policejního dopravního servisu to může trvat až do půl dvanácté.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz