Severní Korea

Kimova ochranka se poprala s novináři! Mluvčí Trumpa se zranila

Při setkání amerického prezidenta Donalada Trumpa a severokorejského vůdce Kim Čong-una se zranila mluvčí Bílého domu Stephanie Grishamová. Zapletla se do potyčky mezi severokorejskou ochrankou a americkými novináři, kteří se snažili pořídit záběry obou hlav států.

Poskvrnou na historickém okamžiku, kdy Donald Trump jako první prezident vstoupil na území Severní Koreje, je pošťuchování mezi americkými novináři o severokorejskou ochrankou. Informaci přinesla agentura AP.


Potyčka se odehrála na hranici mezi Severní a Jižní Koreou asi o půl páté tamního času, tedy o půl jedenácté středoevropského.


Novináři se pokoušeli získat lepší záběry obou státníků a dostat se do jedné z budov na hranici mezi oběma státy, což se ovšem nelíbilo severokorejské ochrance. Její členové se snažili americké novináře vytlačit.

Související obsah


Do nastalé šarvátky se pak zapojila i Trumpova ochranka. Poté, co se podařilo rozjitřenou situaci uklidnit, vyšlo najevo, že se při pošťuchované zranila mluvčí Bílého domu Stephanie Grishamová. Skončila s několika oděrkami.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz