Zahraničí

Na zahradě v Londýně našli mrtvé tělo. Muž zřejmě vypadl z letadla

Opravdu neobvyklý případ řeší policisté v Londýně, kde našli na zahradě jednoho z rodinných domů mrtvého muže. Ten zřejmě vypadl z letadla, které letělo nad Londýnem. V podvozkové šachtě totiž po přistání našli tašku, jídlo a vodu.

Muž nejspíš cestoval jako černý pasažér v podvozkové šachtě letadla společnosti Kenya Airways z Keni do Velké Británie. Když se letadlo chystalo na přistání na letišti v Londýně, muž zřejmě z podvozkové části vypadl. Informoval o tom zpravodajský server CNN.

Tělo objevili na zahradě jednoho z rodinných domů. "Bylo tam nalezeno tělo člověka, zřejmě muže neznámého věku. Policie pracuje na jeho identifikaci, tělo bylo posláno na pitvu," stálo v policejním prohlášení.

Podle jednoho ze sousedů tělo dopadlo zhruba metr od majitele zahrady, který se tam zrovna opaloval. "Viděl jsem, že na stěnách krev. Jeho hlava nebyla v dobrém stavu. Okamžitě mi došlo, že ten člověk musel spadnout," řekl muž pro britský deník Standard.

Související obsah

Po přistání v podvozku letadla objevili tašku, vodu a jídlo. Případ policie nadále vyšetřuje, přesné okolnosti jsou zatím neznámé.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz