Auto

Tragická smrt u Benešova, osobní auto se srazilo s dvěma motorkami

Tragická smrt u Benešova, osobní auto se srazilo s dvěma motorkami
Zdroj: AKTU.cz

Jeden lidský život vyhasl při tragické nehodě na Benešovsku, kde se srazily dvě motorky s osobním autem. Silnice byla kvůli vyšetřování uzavřena. Už dopoledne vyjížděli středočeští záchranáři k vážné nehodě u Čáslavi, kde se zranilo celkem šest lidí. K nehodě vzlétly dva vrtulníky.

Ve čtvrtek po druhé hodině odpoledne přijala tísňová linka hlášení o vážné nehodě u Benešova, kde se srazily dvě motorky s osobním autem. Na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři.

Při nehodě se zranili dva lidé, jeden z nich bohužel zemřel na místě. Druhý si stěžoval na bolesti břicha, do péče si ho převzala záchranná služba.

Silnice byla kvůli vážné nehodě uzavřena. Policisté varovali před případným kolapsem v dopravě, jelikož se jedná o hlavní tah na Rakousko. Zatím není jasné, jak přesně se nehoda stala, to ukáže až další policejní vyšetřování.

Středočeští záchranáři vyjížděli k vážné nehodě už dopoledne. Při havárii osobního auta a dodávky se zranilo celkem šest lidí, dva lidé byli zraněni vážně, k nehodě proto zamířili hned dva vrtulníky.

"K nehodě startovaly vrtulníky z Prahy a Hradce Králové. Oba se na základnu vracely s jedním středně těžce zraněným," řekla TN.cz před čtvrtečním polednem mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Související obsah

Doplnila, že vážnější zranění utrpěli dva dospělí, zbylí dva dospělí a dvě děti zapletení do srážky vyvázli s lehčími zraněními a z místa je odvezly sanitky.

"Auta se srazila po desáté hodině na křižovatce mezi Chotusicemi a Vlačicemi. Místo je stále neprůjezdné, momentálně se čeká na odtahovou službu," doplnila těsně po poledni policejní mluvčí Vendulka Marečková. Dodala, že ani jeden z řidičů alkohol nenadýchal. Jak se nehoda vlastně stala, nyní policisté zjišťují.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz