Nehoda

Autem poničil v Brně park a ujel, policie po řidiči vyhlásila pátrání

Brněnští kriminalisté pátrají po řidiči luxusního vozu, který v květnu zavinil nehodu v Husově ulici v Brně. Způsobil škodu za 125 tisíc korun a při nehodě byli zraněni dva lidé. Policisté hledají i svědky.

Nehoda se stala 5. května po jednadvacáté hodině. Černý terénní mercedes projížděl ulicí Nové sady směrem na ulici Husovou v Brně. Řidič ale v zatáčce nezvládl řízení a vyjel do parku vedle budovy městského úřadu. Tam poškodil několik keřů a vybavení parku.


Před tím, než mercedes vyjel ze silnice, překřížil cestu protijedoucímu autu a za ním k místu nehody přijelo další vozidlo. Jejich řidiči tedy byli přímými svědky situace.


Při nehodě bylo kromě luxusního vozu poškozeno vybavení parku v hodnotě 125 tisíc korun a zraněni byli i dva spolujezdci v havarovaném vozidle.

Související obsah


Podle znaleckého posudku nehodu nezpůsobila technická závada. Auto bylo v pořádku. Za nehodu tedy může řidič, kterého za volantem muselo vidět hned několik svědků.


Policisté proto prosí o pomoc s jeho identifikací. Žádají svědky z přítomných vozidel, ale i další lidi, které se v místě nacházeli, aby se přihlásili. Mohou poskytnout důležité informace k objasnění této nehody.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz