Domácí

Mladíci se brutálně porvali! Prý si jen užívali prázdniny. VIDEO

Další surová bitka mezi dětmi se tentokrát odehrála v Pardubicích. Když strážníci přijeli na místo, mladíci vypověděli, že se bijí jen pro zábavu. Video ale ukazuje, že rozhodně nešlo o obyčejnou strkanici.

Aktéry rvačky byli dva chlapci, jednomu je 15 let, druhý je dokonce ještě o rok mladší. Jejich konflikt sledovala obsluha kamerového systému. Vše se odehrálo na Masarykové náměstí v Pardubicích, a když operační důstojník bitku viděl, hned na místo poslal dvě hlídky.

Dva chlapci se bili, další skupinka jejich vzájemnému klání přihlížela. Video je poměrně brutální, jelikož se mladíci mlátili pěstmi do hlavy. Strážnici mládež po příjezdu zklidnili. Ukázalo se ale, že školáci si takto krátili dlouhou prázdninovou chvíli a prý se mlátili jen tak pro zábavu.

Související obsah

Zraněný nikdo není. Strážníci děti nakonec předali rodičům. Pardubická městská policie od začátku letošních prázdnin prakticky denně jezdí k případům opilých dětí. Celkem už jich je 15. Nedávno dala dýchnout třeba 14letému chlapci, měl skoro jedno promile.

reg/Petr Brzek, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz