Nehoda

Šilenec vletěl na mýtnou bránu! Smetl auto s rodinou. VIDEO

Šilenec vletěl na mýtnou bránu! Smetl auto s rodinou. VIDEO
Zdroj: facebook

Děsivá nehoda se stala minulý týden na chorvatské dálnici A4 ze Záhřebu do Goričan. Přímo do mýtné brány Svatá Helena tam ve vysoké rychlosti vletělo auto. U pokladny v tu chvíli stála další dvě auta, v jednom z nich cestovala tříčlenná rodina s dítětem. Všichni skončili s vážným zraněním.

Čtvrteční rychlá jízda řidiče BMW na chorvatské dálnici skončila neštěstím. Na mýtné bráně totiž narazil do auta, které zastavilo kvůli placení mýta. V tom v tu chvíli cestovali manželé se sedmiletým synem.

Auto s rodinou po nárazu vletělo do betonové stěny a následně poškodilo mýtnou bránu a vozidlo Audi před sebou, píše deník Jutarnji list. Kovová část kola pak odletěla a zasáhla další auto, ve kterém seděl 49letý muž.

Na místo okamžitě vyrazili hasiči, kteří vyprošťovali zraněné z auta. "Na mýtné bráně byla právě dvě auta s maďarskou registrační značkou, když do nich velkou rychlostí vrazilo BMW," uvedl velitel hasičů Ivica Mačković.

Policisté příčiny nehody stále vyšetřují, řidiče BMW Ozrena M. (35) však už obvinili. Měl být pod vlivem drog a překročil nejvyšší povolenou rychlost na dálnici. Nyní mu hrozí až osm let vězení.

Související obsah

Otázkou stále zůstává, zda v době nehody telefonoval se svou přítelkyní. Jeho rodina prostřednictvím svého právníka uvedla, že poslala dopis vyjadřující lítost a úpřimné přání uplněho uzdravení zraněné rodiny. 

Celá rodina byla hospitalizována ve vážném stavu v nemocnici v Záhřebu. Jde o bývalého tenisového trenéra chorvatské hězdy Patry Martićové Daniel Dobrenova (38), jeho ženu Annu a jejich sedmiletého syna. Lékaři nyní dělají maximum, aby se uzdravili. Rodina v osudný den vyrazila z Budapešti, kde přistáli po letu z daleké Austrálie.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz