Sex

Velký průzkum o sexu: Ženy prozradily, jaká je ideální délka

Velký průzkum o sexu: Ženy prozradily, jaká je ideální délka
Zdroj: Getty Images

Journal of Sexual Medicine uveřejnil dánský průzkum, ve kterém se 300 žen vyjádřilo k tomu, jaký je podle nich ideální sex. Tomu správnému sexu nesmí prý chybět předehra, správná hygiena a pozornost i po milování.

Testované ženy uvedly, že ideální sex by podle nich měl trvat dokonce celých 24 minut. I přes tužby žen však v průměru muži vydrží jen zhruba tři čtvrtiny času. K ženskému vyvrcholení je zapotřebí alespoň 15 minut.

Nejde jen o styk jako takový, ale i o předehru, kterou ženy vyžadují. "Lze usuzovat, že devět minut by ženy v průměru rády věnovaly právě předehře, případně mazlení na závěr. Předehra je pro partnery prospěšná a důležitá, vzájemné intimní doteky odbourávají stres či nervozitu, kterou mohou zejména méně zkušení partneři pociťovat," uvádí Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz.

Související obsah

Průzkum také zjistil, co ženy zaručeně odradí. To je podle průzkumu Daily Star nedodatečná hygiena, která dokáže odstrašit každou třetí ženu. Mezi další "zabijáky" romantiky patří také nevábný dech a nedostatečně upravené ochlupení.

den, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz