Vlak

Ve vlaku zasahovala policie, na soupravu prý někdo střílel!

Na železniční stanici Praha Vysočany zasahovala ve středu večer policie. Podle oznámení měl na vlak někdo střílet. Ve vlaku zrovna cestovali lidé, ti si museli dál pokračovat v jiném spoji.

Kvůli podezření na střelbu na vlak zasahovali ve středu kolem osmé hodiny večer policisté na železniční stanici v Praze Vysočanech.


"Krátce před osmou hodinou večer jsme přijali oznámení o střelbě na vlak. Na místo byli povolaní kriminalisté, při ohledání zjistili, že bylo poškozeno oken u pěti vagónů. Policisté nyní zjišťují, co přesně okna vlaku poškodilo," řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová. Policie po neznámém střelci pátrá.


"Nepravidelnosti v dopravě v důsledku zásahu Policie České republiky u vlaku Os 9429 ve stanici Praha Vysočany," uvedly České dráhy na svých internetových stránkách. K mimořádnosti došlo o půl osmé večer ve středu.

Související obsah


Redakci TN.cz se ozvala jedna ze čtenářek, podle ní se mohlo jednat o střelbu. Měla obavy o svého manžela, který běžně vlakem cestuje z práce. Nezvedal jí telefon.


Později se jí podařilo s manželem mluvit. Ten prý seděl nedaleko poškozeného okna a za jízdy slyšel ránu.

Policie také prosí cestující vlaku, kteří z místa odešli pryč, pokud si všimli něčeho podezřelého, nebo mají k případu informace, aby se přihlásili na lince 158.

V galerii najdete detailní záběry na poškozená okna:

rod, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz