Hollywood

Kaskadérská legenda zemřela při natáčení! Nepřežila náraz do hlavy

Kaskadérská legenda zemřela při natáčení! Nepřežila náraz do hlavy
Zdroj: gofundme.com

Známý americký koordinátor kaskadérských efektů Warren Appleby nepřežil natáčení seriálu Titáni. Zemřel při přípravách náročné scény, při které se auto mělo převrátit na bok.

Tragická nehoda se stala při natáčení v Torontu. Warren Appleby se vážně zranil přímo na place před očima celého týmu. Osudnou se mu stala scéna v autě, které mělo havarovat. 

Zkouška prý nejprve probíhala podle plánu. Auto se převrátilo na bok, ale jedna kovová část, kterou na auto připevnili jako výztuž, se nečekaně odtrhla a zasáhla Applebyho přímo do hlavy. Zranění bylo natolik vážné, že zemřel během převozu do nemocnice.

Související obsah


Po tragické události bylo natáčení seriálu přerušeno na dva dny. Podle slov jednoho z producentů seriálu tato tragická událost všechny zasáhla. "Jsme zničeni smrtí našeho úžasného kolegy. Všichni ho měli moc rádi," zaznělo ve smutečním prohlášení producenta seriálu.

Warren Appleby pracoval jako koordinátor speciálních efektů v Hollywoodu. Ve své profesi byl velice uznávaný, podílel se na přípravě kaskadérských kousků, na které dohlížel. Appleby byl mezi filmaři mimořádně oblíbený, v Hollywoodu pracoval 25 let. Zanechal po sobě manželku a 2 děti.

mik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz