Taxík

Daně praskla voda v taxíku, řidič po ní chtěl zaplatit škodu! ANKETA

Daně praskla voda v taxíku, řidič po ní chtěl zaplatit škodu! ANKETA
Zdroj: Profimedia

Taxikář z britského Leedsu chtěl, aby žena zaplatila 50 liber (zhruba 1500 korun) za to, že mu poničila sedadlo v autě. Dívce totiž při jízdě taxíkem praskla voda a začala rodit. Chlapeček přišel na svět před nemocnicí, zatímco na ni prý taxikář stále křičel, ať mu dá peníze.

Těhotná Dana Harrisonová si přivolala taxikáře, aby ji dovezl do nemocnice, protože cítila, že začíná rodit. Plodová voda 23leté Britce praskla přímo v taxíku, což řidiče rozzuřilo. Podle Dany na ni začal křičet, ať auto uklidí a jestli přijde někdo s hadrem, kdo vodu utře.

"Začala jsem rodit a řidič na mě prostě začal řvát, že dělám nepořádek. Byla jsem úplně vystresovaná, protože jsem nečekala, že budu rodit tak brzy," citoval Danu portál Daily Mail. Plodová voda ženě praskla 11 dní před termínem.

Když zřejmě taxikář pochopil, že žena opravdu nemá čas na uklízení auta, chtěl, aby mu zaplatila 50 liber (asi 1500 korun) za škodu. Ty u sebe ale neměla, a tak mu dala 30 liber (850 korun) ještě k šesti (170 korun), které stála samotná cesta.

Jen o pár minut později Dana porodila chlapečka. Nemocniční personál ji ani nestihl převézt na porodní sál, malý Blake, který vážil 3,4 kila, přišel na svět před nemocnicí. Po celou dobu na ni prý taxikář nepřestával křičet.

Související obsah

"V tom ani takový nepořádek nebyla, bylo to jen trocha vody, většinu jsem měla v kalhotách. Byl to tak strašný chlap, doufám, že nikdo nebude muset projít tím, čím jsem prošla já," prohlásila Britka.

Její partner Aiden Ibbotson se snažil zjistit jméno řidiče, který Danu vezl, taxislužba Roadrunners mu ho ale nesdělila. V době, kdy Dana nasedala do taxíku, zrovna rybařil, stihl se ale vrátit, než porodila. Taxislužba se odmítla k případu vyjádřit.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz