Kůň

Vlak u Lysé nad Labem srazil koně. Někdo je asi pustil z ohrady!

Vlak u Lysé nad Labem srazil koně. Někdo je asi pustil z ohrady!
Zdroj: Profimedia

V pátek 19. července krátce po půlnoci srazil vlak u Lysé nad Labem tři koně. Na sociálních sítích se objevily spekulace, že výběhy byly poškozené člověkem a je tak možné, že koně někdo pustil ven. Případ už řeší policie.

Podle Týdeníku policie se nehoda stala na železniční trati mezi Lysou nad Labem a stanicí Čelákovice-Jiřina. "I pro zkušené hasiče se jednalo o velmi nepříjemnou událost," uvedl v článku HZS Správy železniční dopravní cesty.


Na facebooku se však objevily spekulace, že za úprkem koní z ohrady může člověk. "Výběhy jsou poškozené od člověka. Neviděl jste náhodou někdo někoho, kdo by se mohl pohybovat u kovony kolem výběhu mezi tratěmi na Prahu a Ústí?" žádá přítelkyně majitelky koní o pomoc veřejnost.

Případ už řeší policie. "Věc šetříme, prověřujeme úmyslné poškození ohrady. Není však jednoznačné, že šlo o nějaký úmysl, nevylučujeme, že ohradu poškodil kůň. Kolegové stále provádí dodatečné ohledání," uvedla pro redakci TN.cz policejní mluvčí Petra Potočná. Pokud byste měli jakoukoliv informaci o možném pachateli, volejte linku 158.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz