útok

Muž v Polsku najel dodávkou do chodců! Pak ještě útočil pěstmi

Muž v Polsku najel dodávkou do chodců! Pak ještě útočil pěstmi
Zdroj: Profimedia

Neuvěřitelné chování řidiče dodávky (27) musejí řešit policisté v polském Valbřichu. Při jízdě totiž najel na chodník, kde v tu chvíli šla skupinka chodců - muž a dvě ženy. Řidič následně jedné z žen ještě uštědřil několik ran pěstí.

Třiadvacetiletý muž a dvě ženy (22 a 18 let) šli v pondělí po jedné z ulic v polském městě Valbřich, když do nich vrazila protijedoucí dodávka. Podle policistů to nebyla náhoda. 

"Řidič vozidla úmyslně strhl řízení ze silnice a narazil do chodců na chodníku," popsal televizi TVN policejní mluvčí Marcin Świeży. 22letou sraženou dívku měl pak řidič ještě několikrát udeřit pěstí do obličeje. Ta zraněná skončila v nemocnici, útočník se dal na útěk.

Po několika minutách se ukázalo, že muž byl partnerem napadené ženy. Policisté zároveň zjistili, že byl pod vlivem alkoholu. V jeho dechu naměřili více než jedno promile.

Související obsah

Nakonec byl řidič zatčen. Nyní mladému muži hrozí, že stráví nejméně tři roky za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz