žena

Anna zmizela, když jela pro výplatu. Jejích 12 dětí se bojí nejhoršího

Anna zmizela, když jela pro výplatu. Jejích 12 dětí se bojí nejhoršího
Zdroj: Policie SR

Už několik dní pátrají policisté po 46leté Anně ze slovenského Lučence. Ta se minulý týden vydala vlakem do Bratislavy, kde si měla vyzvednout výplatu. Vrátit se měla za několik hodin, dodnes se však nikomu neozvala. Žena má dvanáct dětí, které se o maminku bojí.

Anna si teprve před dvěma měsíci našla novou práci v Bratislavě. Minulý týden v pátek ráno nasedla na vlak, aby si vyzvedla svou výplatu. Nejstarší dcera s ní právě v ten den večer měla naposledy telefonovat. Žena v té době byla už na vlakovém nádraží a chystala se odjet domů, informoval web Noviny.sk.

Od té doby má však Anna nedostupný telefon. Nezvěstná žena má 12 dětí, doma na ni čekají čtyři, které ještě nejsou plnoleté. Momentálně se o ně stará starší sestra, ta však každým dnem porodí své vlastní. "V životě se to nestalo. Ani jednou nebylo, že by nás nechala, ani děti," vysvětlila portálu dcera pohřešované ženy Simona.

Podle ní matka odjela do Bratislavy se svým bývalým přítelem. Ani on se údajně domů nevrátil. Simona má tak obavy, že by ji právě on mohl ublížit.

Související obsah

Je přesvědčená o tom, že kdyby byla v pořádku, ozve se jim. "Ona i kdyby nevím co, dala by mi vědět, že je v pořádku, že přijede domů. Proto se bojím, že se ji něco stalo. Chceme jen, aby se vrátila živá a zdravá," vzkázala dcera Simona.

"Policisté v Lučenci přijali oznámení o nezvěstné ženě a vyhlásili po ní pátrání," informovala mluvčí policie Mária Faltániová. Nezvěstná Anna je štíhlé postavy a má krátší blond vlasy. Z domu odcházela v modrých džínách, oranžovém tílku a bílé mikině.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz