Pohřešovaná osoba

Ztratila se žena s bišonkem. Pomozte najít Jitku a Justýnu

Ztratila se žena s bišonkem. Pomozte najít Jitku a Justýnu
Zdroj: Policie ČR

Policie z Vysočiny žádají o pomoc s pátráním po pohřešované ženě. Osmačtyřicetiletá Jitka odešla už v neděli dopoledne vyvenčit bílého bišonka, od té doby ji ani psa nikdo neviděl. Informace o tom, kde by se mohly nacházet, přijmou policisté na lince 158.

Osmačtyřicetiletá Jitka odešla v neděli krátce po 9. hodině ze svého domova v Zahradnické ulici v Havlíčkově Brodě. Šla na procházku se psem. Domů se ale nevrátila a do pondělního poledne ani nepodala žádnou zprávu, kde je a jestli je v pořádku.

Jitka měří přibližně 165 centimetrů, je střední postavy, má vlnité černé vlasy a hnědé oči. Když šla se psem ven, měla na sobě fialovo-černo-bílé šaty dlouhé ke kolenům, džínovou bundu a botasky.

"Pes, se kterým odešla žena z domu, je bílé barvy, rasy bišonek, slyšící na jméno Justýna," prozradila mluvčí havlíčkobrodských policistů Stanislava Miláčková.

Související obsah

Po ženě je vyhlášeno celostátní pátrání. Místa, kde by se Jitka mohla pohybovat, prověřily policejní hlídky, ale vypátrat se ji nepodařilo. Nadále ji hledají a s žádostí o pomoc se obrátili i na veřejnost.

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158," dodala policejní mluvčí Miláčková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz