YouTube

Šestiletá youtuberka vydělává miliony za den! "Hraju si," řekla

Šestiletá youtuberka vydělává miliony za den! "Hraju si," řekla
Zdroj: Profimedia

Boram Ki je korejskou internetovou hvězdou, která už svou rodinu zabezpečila do konce života. Je v Koreji nejsledovanější youtuberkou.

"Hraju si a bavím u toho ostatní děti," řekla Boram o svém koníčku, který vydělává podle webu CNN v přepočtu 68 milionů korun měsíčně. Boram na svých dvou kanálech baví přes 30 milionů lidí, převážně dětí, kterým testuje hračky a natáčí další zábavná videa.

Právě z testování hraček má velkou část svých pohádkových příjmů. Firmy tak mladé internetové hvězdě platí za reklamu. Miliony má také z reklamy u svých videí na youtube, která mají stovky milionů zhlédnutí. O peníze Boram se starají její rodiče, kteří založili Boram Company. Svou firmu nyní vedou z nového pětipatrového sídla v Soulu, za který zaplatili přes 180 milionů korun.

Na jednom ze svých nejúspěšnějších videí vaří nudle v dětské plastové kuchyňce. Některá videa ale vzbudila rozruch a rodina se už dostala kvůli některým z nich do problémů. Boram na jednom ze záznamů totiž předstírala porod, nebo ukradla tátovi peníze z peněženky.

Videa Boram tak dokonce musel řešit soud. Organizace Save the Children, (poz. red. Zachraňte děti) žalovala rodiče, za vystavování dětí do situací s negativním dopadem na jejich psychický vývoj a následný dopad na další diváky. Rodina tak některá videa vymazala a za vzniklou situaci se omluvila.

Mladá hvězdička nyní může konkurovat sedmiletému Američanovi jménem Ryan Kaji, který měl údajně v roce 2018 největší výdělky mezi hvězdami na kanálu youtube.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz