Princ George

Obrovský průšvih ochranky! K dětem prince Williama pronikl násilník

Obrovský průšvih ochranky! K dětem prince Williama pronikl násilník
Zdroj: Profimedia

Velké selhání ochranky královské rodiny řeší Kensingtonský palác, sídlo prince Williama. Jen do vzdálenosti pár metrů od princových dětí se dostal člověk, kterého měli strážci zadržet. Řidič zásilkové služby, který byl v minulosti odsouzen na osm let za brutální mučení nevinného muže.

Na selhání strážců upozornil britský deník The Sun. Čtyřicetiletý Darren Benjamin se coby řidič přepravní společnosti, která převážela do Kensingtonského paláce nábytek, dostal až na několik metrů od princů George a Louise a princezny Charlotte.

William a Kate jsou z toho ale zděšení. Jak Sun upozornil, Benjamin má pořádný zápis v trestním rejstříku. V roce 2008 dostal osm let za to, že společně s kumpány mučil nevinného muže. Tomu lili na záda vařící vodu.

Čtveřice v lyžařských maskách přepadla Anthonyho Powella, když vynášel smetí. Svázali jej, dali mu roubík, přiložili mu nůž na krk a v domě jej pobodali, když se z něj snažili dostat informace o voze, které ani neměl.

Související obsah

"Tohle je potencionálně smrtelné selhání bezpečnostní služby, že to dopustila. Darren je násilnický zločinec, který byl zatčen za to nejbrutálnější mučení. Je děsivé, že se může vytahovat před kamarády, jak blízko se dostal k našemu budoucímu králi a ostatním královským dětem," uvedl pro Sun bezpečnostní odborník.

Prince Williama situace velmi znepokojila. "Je přesvědčený, že si zločinci zaslouží druhou šanci, když si odpykají trest, ale má obavy, jestli stávající bezpečnostní procedury jsou dostatečně důkladné. Je důležité, abychom věděli, kdo chodí do Paláce," dodal pro Sun zdroj z Kensingtonského paláce.

ČTĚTE TAKÉ:

Inspirujte se! Víme, s jakou hračkou si nemůže hrát George a Charlotte
Život s kriminálníkem: V jakých případech překousnout špatnou minulost partnera?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz