Domácí

Auto v Humpolci srazilo kočárek s dvěma dětmi, chlapeček nepřežil!

Středeční ráno poznamenala strašlivá tragédie. V Humpolci před devátou hodinou nabouralo osobní auto do kočárku, ve kterém byly dvě děti. Jedno bohužel strašlivý střet nepřežilo, druhé transportoval vrtulník do nemocnice.

Tísňová linka přijala informaci o nehodě v 8:45, záchranáři a policisté okamžitě vyrazili do Hradské ulice v Humpolci, kde osobní auto srazilo kočárek, ve kterém byly dvě děti.

Jedno dítě strašlivou nehodu nepřežilo. "Druhé transportoval záchranářský vrtulník do zdravotnického zařízení," doplnila pro TN.cz policejní mluvčí Dana Čírtková.

Podle informací TV Nova byla zraněna i babička, která tlačila kočárek s vnoučaty. Tu převezli záchranáři do nemocnice v Pelhřimově. Zhruba roční holčička byla transportována ve velmi vážném stavu do nemocnice v Brně. Zraněním podlehl o rok a půl starší chlapeček.

Související obsah

Zatím není přesně jasné, co se na místě stalo. Střet musel přijít ve velké rychlosti, kočárek skončil zhruba 30 metrů od místa nárazu.

Orientační dechová zkouška byla negativní. Příčiny nehody nyní vyšetřuje policie, která na místě zasahovala až do dopoledních hodin.

Podle místních tady řidiči často překračují rychlost a to i přesto, že nedaleko je základní škola a parčík. Na křižovatce, kde se tragédie stala, nejsou přechody pro chodce. I to mohlo mít nějaký vliv třeba na pozornost řidiče. 

Zdroj: Google Maps
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz