Královéhradecký kraj

Seniora (92) překvapila dálnice. Proháněl se po ní na elektrokole

Seniora (92) překvapila dálnice. Proháněl se po ní na elektrokole
Zdroj: Policie

Řidiče na dálnici D11 nedaleko Hradce Králové překvapil v úterý neobvyklý spolucestovatel. Vedle aut, které se na dálnici pohybují vysokou rychlostí, se proháněl stařík na elektrokole.

Šestice řidičů pro cyklistu na dálnici neměla pochopení a obrátila se na policii. Na místo vyrazila situaci řešit hlídka dopravních policistů z Hradce Králové a hlídka dálničních policistů.

"Policisté po příjezdu na místo omezili na nezbytně dlouhou dobu provoz v místě dálnice a dezorientovanému cyklistovi pomohli se dostat do bezpečí," uvedla mluvčí královéhradeckých policistů Magdaléna Vlčková.

Nešlo ale o žádnou plánovanou dobrodružnou jízdu. Dvaadevadesátiletý muž jel za svými kamarády do nedaleké vesnice, když ho na cestě překvapila dálnice, přes kterou se nemohl dostat jinak. 

 

Související obsah

Podle policistů byl senior dezorientovaný. Muže i s elektrokolem odvezli do bezpečí jeho domova. K žádnému zranění naštěstí nedošlo.

jiha, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Královéhradecký kraj

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz