Zahraničí

Krvavé útoky ve Splitu! Muž přišel o ucho, ženě zlomili nos kvůli taxíku

Krvavé útoky ve Splitu! Muž přišel o ucho, ženě zlomili nos kvůli taxíku
Zdroj: Profimedia

V chorvatském Splitu, který je častým cílem turistů nejen z České republiky, se odehrály v posledních dnech hned dva krvavé útoky. V jednom případě přišel Francouz o část ucha, údajně bitka začala kvůli tomu, že se špatně podíval na cizí ženu. Ve druhém se pak chtěla žena dostat do taxíku, neznámý muž ji ale hrubě odstrčil a udeřil. Zlomil jí při tom nos.

Chorvatští policisté vyšetřují hned dva krvavé incidenty, které se odehrály v chorvatském městě Split. To je vyhledávanou lokalitou turistů z celého světa.

První incident se stal v pondělí, kdy měl zřejmě místní muž napadnout turistu (20) z Francie. Podle portálu Dalmacijadanas vše začalo tím, že se turista špatně podíval na přítelkyni druhého muže. Ten pak rozpoutal bitku.

Francouz během útoku přišel o část ucha. Ukousnuté ucho dal pohotově číšník do sklenice s ledem. Lékaři se jej snažili přišít zpět, operace ale byla neúspěšná. Agresor dopaden nebyl.

Související obsah

Druhý útok se odehrál ve čtvrtek. Žena z Norska zrovna nastupovala do taxíku, když k ní přistoupil neznámý muž a od auta ji odtrhl. Pak ji podle portálu Dnevnik udeřil, nastoupil do taxíku a odjel.

Žena vyhledala lékařskou pomoc, protože jí útočník měl zlomit nos. Muže se zatím policii nepodařilo dopadnout.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz