Domácí

Tragédie na Kutnohorsku, při nehodě zemřeli dva dospělí a dítě!

Při tragické nehodě cisterny a dvou osobních aut u obce Drobovice na Kutnohorsku vyhasly v pátek odpoledne tři životy. Vážná zranění utrpělo dítě a řidič cisterny. Silnice byla na půl dne obousměrně uzavřena.

Tísňová linka přijala hlášení o hromadné nehodě u Drobovic kolem pátečního poledne. Na místo okamžitě vyrazily všechny jednotky Integrovaného záchranného systému.

"Při nehodě se srazila dvě osobní auta s nákladním. Podle předběžným informací zemřeli tři lidé," přiblížila mluvčí policie Vendulka Marečková. Mělo by se jednat o rodinu, v autě s nimi bylo další dítě, které utrpělo vážná zranění. Těžce zraněn byl také řidič tahače.

Podle informací hasičů bylo zraněno celkem šest lidí. Policie kvůli zásahu záchranářů, hasičů a vyšetřování silnici I/38 na dvanáct hodin zcela uzavřela a odkláněla dopravu.

Související obsah

"Policisté apelují na řidiče, aby v okolí nehody dbali zvýšené opatrnosti," doplnila Marečková.
 

tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Probační služba přestala využívat náramky

Elektronický monitoring odsouzených a obviněných v listopadu skončil. Probační služba totiž měla problémy s dodavatelem náramků firmou SuperCom. Vrátí se tedy k namátkovým kontrolám. Ministerstvo spravedlnosti je na tuto variantu připraveno. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vladimír Řepka.

Píše se na Deník.cz