Vězení

Převlékl se za dceru a chtěl utéct z vězení! Dívku nechal v cele. VIDEO

Brazilec Clauvino da Silva se pokusil utéct z vězení v přestrojení za svou 19letou dceru. Prozradila ho ale nervozita, které si všimli dozorci. Da Silva měl na sobě silikonovou masku, černou paruku a růžové tričko.

Vůdce brazilského zločineckého gangu se pokusil uprchnout z vězení Gericino v Rio de Janeiru opravdu neobvyklým způsobem. Využil toho, že ho přišla navštívit jeho 19letá dcera, kterou chtěl zjevně v cele nechat místo sebe. Informuje o tom portál Sky News.

Clauvino da Silva se za dceru převlékl a všechno by mu možná vyšlo, kdyby nebyl příliš nervózní. Dozorci se kvůli podezřelému chování rozhodli "dívku" zkontrolovat a její odmaskování pak zachytili na videu, které zveřejnili.

Da Silva si na záběrech postupně sundá brýle, černou paruku, šedivou mikinu a růžové tričko s obrázkem myšky. Nakonec odhalí také svoji tvář, kterou má pod silikonovou maskou. Po nepovedeném útěku byl přepraven do věznice s maximální ostrahou.

Související obsah

Případem se začala zabývat také policie, která vyšetřuje, zda se da Silvova dcera nestala spolupachatelem trestného činu. Její otec si ve vězení odpykává trest za to, že stál v čele zločinecké organizace, která ovládá část trhu s drogami.

Celé video zveřejněné úřady:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz