Vražda

Řada svědků i videa řidičů. Identita zavražděné stále neznámá

Řada svědků i videa řidičů. Identita zavražděné stále neznámá
Zdroj: TV Nova

Desítky telefonátů a také několik videí od řidičů prověřují kriminalisté, kteří se snaží objasnit vraždu ženy, jejíž tělo minulý týden objevil svědek na hladině rybníka u Havlíčkova Brodu. Pachatel hrůzného činu nicméně stále uniká.

"Po uveřejnění výzvy se nám ozvaly desítky volajících s řadou poznatků. Někteří i mimo námi uvedený časový rámec. Dostalo se k nám také několik videí od řidičů, kteří projížděli kolem," řekla TN.cz ve čtvrtek dopoledne policejní mluvčí Dana Čírtková.

Doplnila, že vyšetřovatelé postupně všechny informace třídí, prověřují a vyhodnocují. Zatím nicméně nevytipovali žádné konkrétní podezřelé.

Kriminalisté zatím rovněž stále s jistotou nevědí, kdo vlastně zavražděná žena je. "Výsledky rozboru vzorků DNA zatím nemáme k dispozici," doplnila Čírtková.

Související obsah

Vše nicméně nasvědčuje tomu, že mrtvou, jejíž tělo plavalo v rybníce mezi obcemi Kámen a Habry, je osmačtyřicetiletá Jitka z Havlíčkova Brodu, která nevysvětlitelně zmizela o posledním červencovém víkendu při venčení psa. Bišonka se zatím nepodařilo najít.

Pusťte si reportáž z minulého týdne:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz