Pátrání

Policie hledá tuto mladou krásku! Po její návštěvě zmizely peníze

Pražští policisté pátrají po ženě, která by mohla pomoci objasnit případ krádeže hotovosti z kanceláře. Právě v té se žena měla v době krádeže pohybovat, zachytily ji tam navíc kamery. Nepoznáváte ji?

Během ženiny návštěvy mělo zmizet téměř 10 tisíc korun. "Bezpečnostní kamery zachytily neznámou ženu, která se pohybovala po chodbách budovy na Olšanské ulici v Praze 3. Její kroky směřovaly na schodiště a dále do kanceláře ve čtvrtém patře. Poté neznámá kancelář a budovu opustila," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.


Další den přišla na policejní služebnu jiná žena, která tvrdila, že byla okradená. Donesla i videozáznam z bezpečnostních kamer. "Poškozená policistům sdělila, že ke krádeži hotovosti došlo 2. července kolem deváté hodiny ráno v její kanceláři, která je ve čtvrtém patře," řekla Siřišťová.

Související obsah


Policie případ vyšetřuje pro podezření z trestného činu krádež, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody v délce až dvou let. V souvislosti s vyšetřováním proto policie žádá veřejnost o pomoc s objasněním případu. "Pokud ženu na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte linku 158," dodala Siřišťová.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz