Zloděj

Ochranka chytla zloděje. Při čekání na výslech se pokusil zabít

Policisté a záchranáři zasahovali ve čtvrtek odpoledne v pražském obchodním centru Eden. Podle informací agentury Aktu.cz se tamní ochrance podařilo chytit zloděje, který se měl následně pokusit podřezat.

Ochrance obchodního centra Eden v pražských Vršovicích se údajně povedlo zadržet mladého muže, který měl krást. Podle agentury Aktu.cz ho následně zavřeli do místnosti, kde se pokusil podřezat. 

Na zeď měl dokonce stihnout napsat vzkaz "živého mě nedostanete". Jako první na místo dorazili policisté, kteří měli muži zastavovat krvácení z krku. Následně ho sanitka převezla do nemocnice.

"Pacient - ročník 89 - byl převezen ve velmi vážném stavu na anesteziologicko resuscitační oddělení vinohradské nemocnice," potvrdil mluvčí pražské záchranné služby Ondřej Franěk s tím, že zatím nic nenasvědčuje cizímu zavinění.

Související obsah

"Mohu potvrdit, že jsme na místě zasahovali společně se záchranou službou. Další okolnosti případu však nebudeme z důvodu probíhajícího zásahu komentovat," prozradil TN.cz krátce po 18. hodině mluvčí policie Jan Rybanský.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz