Vražda

Muž zbil souseda a uvláčel ho za autem k smrti! Kvůli hudbě

Slovenští kriminalisté vyšetřují obzvlášť brutální vraždu. Pětašedesátiletý Ján měl pětatřicetiletého Štefana napadnout železnou tyčí a poté táhnout za autem po lesní cestě. Záchranáři mu už nedokázali pomoci.

Tragická událost v sobotu šokovala obyvatele obce Poriadie v Trenčínském kraji. Ján podle policie udeřil Štefana železnou tyčí vší silou několikrát po hlavě a nechal ho ležet na zemi v kaluži krve. V dalším útoku se agresorovi snažila zabránit Štefanova kamarádka a další soused. Ján na ně ale také zaútočil železnou tyčí. 

Důchodce poté podle policie přivázal Štefana za nohy ke svému vozu a kilometr vláčel za autem po lesní cestě. Následně ho odhodil a z místa činu odešel.

Na místo přijela záchranná služba, která se Štefana snažila zachránit, bohužel marně. Policie musela zavolat posily, protože byl pachatel stále agresivní, ale podařilo se ho zadržet.

Spor mezi muži přitom údajně vyvolala hlasitá hudba. Oba muži měli své domy na jednom pozemku. Štefan měl přijít slušně poprosit Jána, který byl pod vlivem alkoholu, aby ztišil hudbu. Štefana se vydala hledat jeho kamarádka, když ho našla, tak byl podle TV Markíza ještě naživu.

Související obsah

Soudce má v pondělí rozhodnout, jestli bude Ján stíhán ve vazbě. Police našla při prohlídce Jánova domu nelegálně držené zbraně. Vyšetřovatel muže obvinil z vraždy, nedovoleného ozbrojování a obchodování se zbraněmi. Jánovi hrozí 15 až 20 let za mřížemi.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz