Domácí

Hvězda televize Nova Petra Svoboda porodila, Ráchel má konečně sourozence

Hvězda a moderátorka televize Nova Petra Svoboda porodila, k dceři Ráchel přibyl malý Eduard. Za celou redakci televize Nova gratulujeme.

V neděli večer přišla skvělá zpráva. Moderátorce a hvězdě televize Nova se po dlouhém očekávání narodilo druhé dítě. Je jím malý Eduard. Petra Svoboda je hrdou maminkou dcery Ráchel, ta se tak konečně dočkala malého bratříčka.

Hvězda TV Nova se na sociálních sítích chlubila úžasnými fotkami už z těhotenství a nyní také zveřejnila fotografii s čerstvě narozeným miminkem.

"Už jsme čtyři. Naše společné štěstí se jmenuje Eduard a pro nás i šikovnou starší ségru je tím nejroztomilejším chlapečkem na světě," popsala Petra na Instagramu.

Dítě se narodilo už 16. 8. v Nemocnici Na Bulovce, Petra Svoboda poděkovala celému oddělení za úžasnou práci: "Velké díky za úžasnou péči patří MUDr. Ivě Mikyskové a prim Mudr. Martinu Čihařovi, a také skvělým sestřičkám gynekologicko-porodnického oddělení."

Související obsah

Velkou podporou jí byl při porodu také manžel Ondřej Křivka. "Jsi ta neúžasnější podpora, kterou jsem si vůbec dokázala představit a už teď jsi ten nejlepší táta," připsala Petra k fotografii.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz