Zahraničí

Vladimír zmizel v "bermudském trojúhelníku". Nikoho tam nikdy nenašli

Vladimír zmizel v "bermudském trojúhelníku". Nikoho tam nikdy nenašli
Zdroj: Policie SR

Dvacetiletý Vladimír Švajlen zmizel v sobotu v pohoří Tribeč ve středním Slovensku. Policie po něm vyhlásila pátrání. Lidé se však obávají, že se mladík už nenajde. Ztratil se na záhadném místě. Pohoří se totiž přezdívá Bermudský trojúhelník. Lidé, kteří tam zmizeli, se už nikdy neobjevili.

Slovenská policie z Nitranského kraje vyhlásila v pondělí na svém facebooku pátrání po dvacetiletém Vladimírovi Švajlenovi z Nitrianské Stredy. Mladíka naposledy rodina viděla v sobotu 17. srpna kolem půl osmé večer.

Mladík se vydal na projížďku do pohoří Tribeč, které se nachází na území středního Slovenska. Pohoří je však zahaleno tajemstvím. Už devadesát let se v něm ztrácejí lidé.

Všichni zmizeli beze stopy a jejich rodiny je už nikdy neviděly, informoval portál badatele.net. Někteří lidé místo přezdívají Bermudským trojúhelníkem a podle nich na místě řádí nadpřirozené síly.

Související obsah

Rodina, ale i lidé na sociálních sítích doufají, že se mladík najde v pořádku. "Je to strašné pro příbuzné a přátele. Budu držet palce, aby se brzy našel," napsala u příspěvku policie na facebooku paní Mária. Policie se vydala do terénu a prohlíží oblast pohoří.

Vladimír Švajlen odjel z domova na dámském horském kole bílo-růžové barvy. "Pohřešovaný je 190 cm vysoký, váží 90 kilogramů, má modré oči, plnoštíhlou postavu, krátké blond vlasy. Na sobě měl krátké kostkované bílo-černé kraťasy, tmavé tričko s krátkým rukávem a pracovní obuv oranžovo-černé barvy," uvedla policie na facebooku.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz