Zahraničí

Hororová dovolená v Chorvatsku! Místo vily snů našli jen staveniště

Hororová dovolená v Chorvatsku! Místo vily snů našli jen staveniště
Zdroj: Profimedia

Dvaadvacetiletá Francouzka Julie se vydala s kamarády na dovolenou do Chorvatska. Přes internet si vybrali bydlení na Hvaru. Když však přijeli na místo, zažili šok. Objednaná vila nestála na svém místě. Bydlet totiž měli na staveništi. Za pronájem přitom dali přes 166 tisíc korun.

Parta kamarádů z Francie vyrazila na dovolenou na oblíbený chorvatský ostrov Hvar. Za ubytování dali své našetřené peníze a nemohli se dočkat, až se ubytují v zarezervované vile. Tu si vyhlídli na portálu booking.com a zaplatili za ní 6 420 euro (přes 166 tisíc korun). Hned první den je však čekalo nemilé překvapení.

K ubytování dorazili v neděli 18. srpna a zjistili, že byli podvedeni. Místo vily se všude nacházel štěrk, několik bagrů i nákladních aut. Ubytování bylo jedno velké staveniště. Video se záběry z místa na svůj twitter umístila dvaadvacetiletá Julie.

S kamarády se poté obrátila na booking.com a požádala je o vyřešení situace. "Poté, co jsme kontaktovali zákaznický servis, nám nabídli buď možnost vrácení peněz do deseti dnů, nebo rezervaci jiného ubytování, ale na naše náklady," uvedla Julie pro portál jutarnji.hr.

Video ze staveniště

Nebyli však jediní, kteří při rezervaci naletěli. "Je nepřijatelné, že rezervace byla možná i poté, co jsme se od místních dozvěděli, že se to v poslední době stalo i jiným lidem. Hrozný zákaznický servis při rezervaci. Jeden zaměstnanec rezervace nám vysvětlil, že není jejich problém, když budeme spát venku," dodala Julie naštvaně.

Související obsah

Kamarádi se snažili najít jiné bydlení. Jelikož měli omezené finance, dva z nich se museli vrátit zpět do Francie. Pokoušeli se také kontaktovat vlastníka vily. Ten jim však na telefonáty neodpovídal.

Deník Le Parisien se obrátil na booking.com a požádal jej o vysvětlení. Firma jim řekla, že se upřímně omlouvá a poskytne celé partě finanční náhradu. "Na vrácení peněz se právě pracuje," potvrdila deníku Chloé, kamarádka Julie.

I když se jim dovolená moc nepovedla, zůstávají všichni optimističtí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz