Zahraničí

Pátrání po milionáři skončilo tragicky! Jeho tělo našli na dně jezera

Pátrání po milionáři skončilo tragicky! Jeho tělo našli na dně jezera
Zdroj: Profimedia

Nejhorší obavy se nejspíš vyplnily. Polští záchranáři měli najít tělo polského milionáře Piotra Woźnak-Staraka, který v neděli zmizel poté, co spadl z motorového člunu na jezeře Kisajno. Informaci potvrdilo ministerstvo vnitra.

"Nejhorší obavy byly potvrzeny. Zdá se, že vše naznačuje, že bylo nalezeno tělo Piotra Woźnak-Staraka," uvedl na twitteru Jarosław Zieliński, mluvčí zástupce ministerstva vnitra a správy. 

Po polském milionáři záchranáři pátrali od neděle. Muž spadl z motorového člunu, když byl na výletě na jezeře Kisajno. Na člun se vydal kolem čtvrté hodiny ráno. 

Výletu se zúčastnila i neznámá sedmadvacetiletá žena, které se podařilo doplavat na břeh. Policie po milionáři okamžitě zahájila pátrání. Člun však našli prázdný. Do hledání se proto zapojili i potápěči. 

Už v pondělí však polská média informovala o tom, že je milionář nejspíš po smrti. Policie měla na člunu najít kus jeho košile i vlasy. 

Související obsah

Piotr Woźnak-Starak byl polský podnikatel a filmový producent. Jeho ženou byla novinářka Agnieszka Szulimová. Otec Piotra Jerzy Starak se objevuje na seznamu nejbohatších Poláků. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz