Domácí

Nedejte na první pohled, autokemp Golf v Poděbradech získal zlatou medaili

Prázdninový inspektor televize Nova vyslyšel i tentokrát přání diváků a vyrazil opět na kontrolu. Tentokrát zamířil do autokempu Golf v Poděbradech.

Na první pohled nic moc. Jenže zdání klamalo. Autokemp Golf v Poděbradech je na pěkném, a hlavně klidném, místě přímo u Labe. Přes noc je kemp hlídaný. Hlídač nastupuje službu každý večer v deset hodin a dovnitř se dostanou návštěvníci jen pomocí čipu. A v neděli výjimečně i reportéři TV Nova.

Chatek je tam 16 dvoulůžkových a 10 čtyřlůžkových. Zvenku to sice žádná hitparáda není, zato uvnitř reportérům z vlastní sprchy, záchodu nebo ledničky spadla brada.

Je tam dost zásuvek, je tam dokonce televize a hlavně, což ocení hlavně dámy, je na pokoji vlastní sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka.

Stanaři mají k dispozici společné sociální zařízení, které je nové a čisté. Vařič lidem zase půjčí na recepci. "Teplá voda ve sprchách je na drobné mince," vysvětlila recepční autokempu.

Související obsah

Do kempu se vejde přes sto aut a karavanů. Je tam na 50 elektrických přípojek, které mohou návštěvníci využít.

V areálu je plac na basketbal, hřiště na tenis a dvě dětská hřiště. Jedno takové retro, druhé moderní u místního pohostinství. Na doporučení místních reportéři vyzkoušeli místní restauraci.

Lidé si mohou vybrat z klasických studených hospodských jídel za několik desítek korun až po biftek za tři stovky. A o kvalitě jídel vypovídá i klientela. Není rozhodně běžné, že do kempu jezdí na obědy i manažeři z města.

Hned za plotem kempu začíná cyklostezka dlouhá desítky kilometrů a vede po břehu Labe. První dojem nebyl rozhodující, čím déle reportéři v autokempu Golf v Poděbradech byli, tím víc se jim tam líbilo, proto si autokemp vysloužil zlatou medaili.
 

klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz