Zahraničí

Řidič na D1 u Piešťan vystoupil a začal obuškem ničit projíždějící auta!

Neuvěřitelnou zkušenost za sebou mají řidiči na dálnici D1 u slovenské obce Piešťany. Muž z Bratislavy se postavil přímo před auta, teleskopickým obuškem třískal do všeho, co mu přišlo pod ruku. Potom přeběhl do protisměru, kde pokračoval v běsnění. Řidiči poškozených aut muže velmi drsně zpacifikovali.

Bizarní zážitek za sebou mají řidiči, kteří se setkali s agresivním mužem pobíhajícím po slovenské dálnici D1. U Piešťan muž najednou zastavil, vyběhl z auta a vběhl do cesty dalším vozům. Tam do nich začal bušit teleskopickým obuškem, uvádí portál tvnoviny.sk.

Někteří řidiči zastavovali, protože si mysleli, že muž potřebuje pomoc, bylo tomu ale naopak. Všechny vyzýval, aby vystoupili, že je na místě pozabíjí, uvedla svědkyně pro TV Markíza.

Agresorovi ale nestačilo jen pár aut, dokonce přeběhl do protisměru, kde v běsnění pokračoval.

Související obsah

To už ale někteří z poškozených vystoupili ze svých aut a šli muže zpacifikovat. Vůbec ho přitom nešetřili, muž byl s poraněním hlavy převezen do nemocnice.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz