Policie

"Mluvil jsem na ni, pak uviděl sluchátka," přítel popsal smrt Nikol

"Mluvil jsem na ni, pak uviděl sluchátka," přítel popsal smrt Nikol

Smrti mladé matky Nikol předcházela hádka s přítelem. Právě vztahové problémy ji měly podle kamarádů trápit delší dobu. Mladý pár se měl pohádat i před její smrtí. Partner pak její bezvládně tělo objevil na posteli a redakci TN.cz popsal, jak se své přítelkyni snažil zachránit život.

"Vše nasvědčuje tomu, že dívka spáchala sebevraždu. Zatím však nemáme výsledky pitvy," řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Mladou maminku našel mrtvou právě její přítel.

"Byla na posteli zády ke dveřím. Oběsila se v sedě, na sluchátkách od počítače. Když jsem vešel do pokoje, tak jsem netušil, že už nežije," popsal partner Jan redakci TN.cz

"Začal jsem na Nikču mluvit. Pak jsem přišel blíž a najednou jsem uviděl sluchátka okolo jejího krku a zjistil jsem, že je celá modrá. Zavolal jsem na jejího bratra, ať zavolá záchranku a snažil jsem se ji oživit. Jenže jsem necítil puls. Skočil jsem z okna a snažil se co nejrychleji sehnat pomoc," popsal děsivé chvíle Jan.

Na místo po chvíli přijela záchranka. "Záchranáři mi řekli, že už nežije a nemůžou nic dělat," řekl smutným hlasem Jan. "V tu chvíli se mi zhroutil svět. Náš vztah nebyl perfektní, ale fakt jsem ji miloval. Chtěl jsem, abychom byli spolu," dodal.

Jana obviňují lidé z toho, že mladou ženu k sebevraždě dohnal a že jí ubližoval. "Jsem z toho už na prášky, jak mě z toho každý obviňuje," řekl Jan. Pár se spolu na několik měsíců rozešel. "Myslíte si, že by se ke mně vracela, kdybych ji mlátil?" ptá se Jan.

Související obsah

Jenže kamarádi Nikol se na Jana zlobí a jsou přesvědčeni, že by tímto způsobem neopustila svého syna, kdyby ji k tomu něco nedohnalo. "Mám i zprávy, kde mi napsala, že ji zmlátil a že se ho bojí," popsal mladík, jehož totožnost redakce zná, ale rozhodla se ji nezveřejnit.

"Chceme na něj podat hromadnou žalobu. Musí zaplatit za to, že ji týral," dodal kamarád Nikol s tím, že proti Janovi svědčí i fakt, že je v podmínce kvůli násilným trestným činům.

"Podmínku mám. Dostal jsem se do problémů, když jsem se někoho jednoduše snažil zastat. Ale Nikol jsem neubližoval," zakončil Jan.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Policie

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz