Domácí

Řidička usnula, na chodníku srazila matku s kočárkem a malými dětmi

Řidička usnula, na chodníku srazila matku s kočárkem a malými dětmi
Zdroj: ZZS Pardubického kraje

V Poděbradech došlo ve středu odpoledne k otřesné nehodě. Řidička podle svých slov usnula za volantem, sjela do protisměru a skončila až na přilehlém chodníku. Tam srazila maminku s kočárkem a dvěma dětmi. Pro tříletou holčičku musel letět záchranářský vrtulník.

Nehoda se stala ve středu odpoledne na křižovatce ulic Za Nádražím a Čechova v Poděbradech. Šestapadesátiletá řidička měla podle jejího vyjádření usnout za volantem a přejet do protisměru. Následně narazila do zděné stěny a vjela na chodník.

Na rohu křižovatky v tu chvíli zrovna stála 25letá maminka s tříletou holčičkou v kočárku a druhou dcerkou, kterou vedla za ruku. Auto je srazilo - tříletou holčičku museli s těžkým zraněním letecky dopravit do motolské nemocnice v Praze. Zranění utrpěly i matka a druhá dívka, které odvezla sanitka do nemocnice Kolín.

Související obsah

Řidička z nehody vyvázla bez zranění. Dechová zkouška na alkohol byla negativní, kriminalisté se však případem nadále zabývají - ženě hrozí obvinění z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz