Propad

Jako z noční můry: Letadlo se ve vzduchu propadlo o devět kilometrů!

Jako z noční můry: Letadlo se ve vzduchu propadlo o devět kilometrů!
Zdroj: Profimedia

Noční můra každého dálkového cestovatele se tenhle týden zhmotnila v letadle mezi americkou Atlantou a Fort Lauderdale. Stroj společnosti Delta Airlines se totiž za letu propadl o neuvěřitelných devět kilometrů.

Pasažéři byli pochopitelně vyděšení k smrti, panikařili, někteří měli ve vypjaté situaci problémy s dýcháním, uvedla CNN. Lidem na palubě na klidu rozhodně nepřidalo ani to, že ze stropu vypadly kyslíkové masky.

Palubní personál se snažil paniku uklidnit, podle pasažéra Harrise Dewoskina ale s minimální úspěšností. "Je to pochopitelně všechno hektické, vypjaté, takže spousta lidí kolem mě ztěžka dýchala," popsal Dewoskin.

Související obsah

Jeden z pasažérů prý objal svého syna a svým blízkým říkal, že je miluje. Aerolinky Delta uvedly, že za incidentem stála "nepravidelnost tlaku v kabině". Letadlo po děsivém propadu místo ve Fort Lauderdale přistálo v Tampě, kde ho okamžitě prohlédli technici. 

Cestující natočila silné turbulence na palubě letadla. Letoun byl na cestě z kosovské Prištiny do švýcarské Basileje. Stalo se v červnu:

Takhle to vypadalo v letadle po silných turbulencích, 37 zraněných. Podívejte se na video z července. Letadlo mířilo z Vancouveru do Sydney:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz