Královská rodina

"Tu noc mě zneužil dvakrát, bylo mi 17," obviňuje žena prince Andrewa

"Tu noc mě zneužil dvakrát, bylo mi 17," obviňuje žena prince Andrewa
Zdroj: Profimedia

Virginia Giuffreová, která obvinila britského prince Andrewa ze sexuálního zneužívání, poprvé promluvila před kamerami. Tvrdí, že princi Andrewovi ji v jejích 17 letech "dohodil" Jeffrey Epstein, miliardář, který nedávno spáchal ve vězení sebevraždu – sám čelil obvinění ze sexuálního zneužívání nezletilých dívek. Mluvčí královské rodiny odmítl tvrzení komentovat, už dříve všechna obvinění popřel.

Virginia Giuffreová se rozhodla, že dokáže celému světu, že její tvrzení o sexuálním zneužívání ze strany člena královské rodiny jsou pravdivá. Prohlásila to v pořadu americké televize NBC. "On bude stále popírat, že se to stalo. Ale on i já známe pravdu," řekla v pořadu 36letá žena.

K jejímu zneužití prý došlo, když jí bylo 17 let. K princi Andrewovi ji prý dovedla tehdejší Epsteinova přítelkyně. "Bylo to v Londýně a já byla tak mladá. Ghislaine mě ráno probudila a řekla mi: Dnes potkáš prince Andrewa. Netušila jsem, že mu budu předhozená. Večer přijel princ a vzal mě do klubu Tramp, koupil mi alkohol ve VIP části, jsem si jistá, že to byla vodka,“ popsala údajné první setkání s princem.

Zdroj: Profimedia

"Pak si chtěl zatancovat a já souhlasila. Odjeli jsme z klubu s Ghislaine a Jeffreym a ona mi řekla: Jede s námi domů a chci, abys pro něj udělala to, co děláš pro Epsteina. Nemohla jsem tomu uvěřit," popsala Giuffreová.

Princ ji podle jejích slov zneužil tu noc dvakrát, poprvé v koupelně a podruhé v ložnici. Později však mělo dojít ještě k jednomu případu na soukromém ostrově. "Nebyl hrubý nebo něco takového. Dokonce i poděkoval. Nemohla jsem tomu uvěřit, byl do toho zapletený i člen královské rodiny," přiznala svůj šok údajně zneužitá žena.

Související obsah

Buckinghamský palác dlouhodobě všechna nařčení odmítá, princ Andrew prý s Virginií Giuffreovou neměl žádný sexuální kontakt.

Podívejte se na záběry televize NBC, jak si Jeffrey Epstein užíval party s Donaldem Trumpem: 

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz