Smrt

Mustang smetl Rapida v protisměru, řidič zemřel. "Honili se," tvrdí svědci

Při tragické nehodě u Špindlerova Mlýna se dnes po poledni srazil luxusní sporťák Ford Mustang se Škodou Rapid. Řidič škodovky po čelní srážce zemřel, jeho spolujezdkyně se vážně zranila. Sportovní vůz se podle svědectví jedné z řidiček honil na silnici v plném provozu s jiným autem. Policie potvrdila, že Mustang opravdu pravděpodobně přejel do protisměru.

Nehoda dvou osobních aut zablokovala v sobotu krátce před jednou hodinou odpoledne silnici od Vrchlabí ke Špindlerovu mlýnu. Na místě havaroval luxusní sporťák Ford Mustang a Škoda Rapid. "Smutné jet ze Špindlu jako druhé auto a potkat nehodu, kde se dva kre*eni honili a zavinili smrťák," napsala do redakce TV Nova svědkyně, která byla na místě mezi prvními, ale vzhledem ke svému stavu nemohla pomáhat zraněným.

Podle jejího svědectví se po silnici proháněla skupina sportovních aut, přičemž jedno z nich narazilo čelně do Škody Rapid. Svědectví autorky videa potvrzuje i další z řidičů, kteří na místě jeli. "Z Vrchlabí do Špindlu ohrozil každé auto, málem mi zabil manželku," píše v reakci na video další svědek na sociální síti.

Související obsah

Svědkyně nehody zachytila první okamžiky po nehodě na mobilní telefon. Na místě je vidět, jak se ze zdemolovaného sporťáku kouří, na silnici leží jeden zraněný. Druhý řidič bohužel nepřežil.

"Ford Mustang přijížděl od Vrchlabí, pravděpodobně přejel do protisměru a střetl se se Škodou Rapid. 49letý řidič Rapidu nehodu nepřežil, jeho 47letá spolujezdkyně skončila v nemocnici. Ve Fordu Mustang jel 30letý muž a 12leté dítě, ti mají lehčí zranění," řekla policejní mluvčí Ivana Ježková.

Spolujezdkyně z Rapidu se při nehodě vážně zranila. Záchranáři ji napojili na plicní ventilaci a nechali vrtulníkem transportovat do nemocnice.

Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Silnice byla od půl páté odpoledne průjezdná jedním pruhem, následně se podařilo zbytky havárie odstranit.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz