Pátrání

Pavlína (24) beze stopy zmizela! Policie prosí veřejnost o pomoc

Pavlína (24) beze stopy zmizela! Policie prosí veřejnost o pomoc
Zdroj: Policie ČR

Policie pátrá po čtyřiadvacetileté Pavlíně Medunové ze Ctětína na Chrudimsku, která zmizela 17. září. Rodina má o mladou ženu velký strach a netuší, kde by se mohla nacházet.

Čtyřiadvacetiletá Pavlína Medunová se nehlásí nikomu z příbuzných. "Poslední zprávy o ní vedou k 17. září do obce Ctětín. Kde by mohla být, to nikdo z rodiny netuší. Zda má u sebe peníze či nikoliv, to taktéž není jisté," popsala policejní mluvčí Eva Maturová.

Pohřešovaná žena je menší postavy, má světlou pleť, hnědé vlasy, měří necelých 160 centimetrů. Na sobě by měla mít světlou modrou teplákovou bundu značky Puma, světlé rifle a boty značky Nike.

Související obsah

"Pokud ji někde zahlédnete, nebo víte, u koho přebývá, kontaktujte chrudimské policisty na čísle 974 572 651, využít můžete i tísňovou linku 158," dodala policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pátrání

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz