Rvačka

Mladíci se rvali jako koně, málem přitom spadli pod tramvaj. VIDEO

Rvačku tří mladíků a jedné dívky na tramvajové zastávce řešili v úterý pražští strážníci. Dva cizince, kteří napadli třetího, zadrželi a předali policistům, kteří zjišťují, co konfliktu předcházelo. Napadený mladík skončil v nemocnici. A to může být rád, že jen se zraněními ze rvačky. Nebezpečně blízko totiž od bojujících cizinců projížděly tramvaje.

Strážníci se o rvačce dozvěděli tak, že jejich hlídku zastavil a upozornil muž, který konflikt viděl. Bitku na tramvajové zastávce v ulici Milady Horákové zachytily i bezpečnostní kamery.

Když hlídka se zapnutými majáky na místo dorazila, jeden z agresorů se hned dal na útěk. Další tři lidé – druhý z útočníků, napadený mladík a jeho přítelkyně – na výzvu strážníků zůstali stát.

Další hlídka uprchlého útočníka našla v Jirečkově ulici, kde se před strážníky snažil schovat, a dovezla ho zpátky na místo, kde se předtím rval.

Související obsah

"Při kontrole, zda muži nejsou ozbrojeni, se mladík, který už jednou uprchl, opět pokusil o útěk. Strážníci ho pomocí donucovacích prostředků a pout rychle vrátili zpět. Zraněný 21letý mladík byl přivolanými záchranáři převezen k ošetření do nemocnice. Strážníci asistovali policistům při převozu mladíků ve věku 18, 21 let a 18leté dívky na policejní stanici," uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Podle strážníků měli tři mladíci a dívka, která napadeného cizince bránila, štěstí, že nedošlo k velké tragédii. Jen pár desítek centimetrů od nich projížděly tramvaje.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestující si odmítla nasadit roušku, letadlo nad Atlantikem se muselo vrátit do Miami

Let společnosti American Airlines směřující o Londýna se ve středu musel kvůli jedné cestující vrátit zpět do Miami. Kapitán Boeingu 777 tak rozhodl poté, co si žena podle federálního nařízení odmítla nasadit roušku. Po přistání ji z letadla odvedla policie a žena byla zařazena na americký interní seznam osob, kterým je odepřen vstup na palubu letadla, informovala agentura AP s odkazem na vyjádření aerolinek.

Krátká zpráva

Kamion převážející výbušniny se střetl s motorkou, výbuch zabil nejméně 17 lidí

Nejméně 17 lidí přišlo v Ghaně o život a dalších 59 bylo zraněno při explozi kamionu, který převážel výbušniny. Podle agentury AFP byl výbuch byl následkem dopravní nehody, při které došlo ke střetu s motocyklem. Masivní exploze vytvořila na místě srážky hluboký kráter a srovnala se zemí desítky budov v okolí.

Píše se na Deník.cz