Nehoda

Náklaďák se zvednutou korbou narazil na D48 do mostu. GALERIE

Náklaďák se zvednutou korbou narazil na D48 do mostu. GALERIE
Zdroj: zpravy@nova.cz

Hodně kuriózní nehoda se stala v pátek po poledni na Novojičínsku na třicátém kilometru dálnice D48 u sjezdu na Příbor. Náklaďák tam totiž jel se zvednutou korbou a narazil tak do směrové cedule i do mostu, na kterém byla připevněná.

"Nehoda se stala kolem třinácté hodiny na 30. kilometru D48 u sjezdu na Příbor. Nákladní vůz s přívěsem, který se z dosud nezjištěné příčiny zvedl, tu narazil do informační cedule a následně do mostu," řekla TN.cz před páteční 17. hodinou policejní mluvčí Eva Michalíková.

Dodala, že policisté byli u kuriózní nehodě prakticky okamžitě, protože právě projížděli kolem. "Alkohol řidič nenadýchal, nehoda se obešla bez zranění," informovala Michalíková.

Způsobenou škodu neuvedla, není ani jasné, jak vážné je poškození mostu, do kterého náklaďák se zvednutou sklápěčkou narazil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz