Nehoda

Náklaďák se zvednutou korbou narazil na D48 do mostu. GALERIE

Náklaďák se zvednutou korbou narazil na D48 do mostu. GALERIE
Zdroj: zpravy@nova.cz

Hodně kuriózní nehoda se stala v pátek po poledni na Novojičínsku na třicátém kilometru dálnice D48 u sjezdu na Příbor. Náklaďák tam totiž jel se zvednutou korbou a narazil tak do směrové cedule i do mostu, na kterém byla připevněná.

"Nehoda se stala kolem třinácté hodiny na 30. kilometru D48 u sjezdu na Příbor. Nákladní vůz s přívěsem, který se z dosud nezjištěné příčiny zvedl, tu narazil do informační cedule a následně do mostu," řekla TN.cz před páteční 17. hodinou policejní mluvčí Eva Michalíková.

Dodala, že policisté byli u kuriózní nehodě prakticky okamžitě, protože právě projížděli kolem. "Alkohol řidič nenadýchal, nehoda se obešla bez zranění," informovala Michalíková.

Způsobenou škodu neuvedla, není ani jasné, jak vážné je poškození mostu, do kterého náklaďák se zvednutou sklápěčkou narazil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz