Karel Gott

POSLEDNÍ ROZHOVOR Karla Gotta: Promluvil o fanoušcích a Charlottce

V létě u příležitosti svých 80. narozenin poskytl zpěvák Karel Gott televizi Nova poslední rozhovor. Na Bertramce prozradil, jestli v začátcích počítal s tím, že bude mít tak úspěšnou kariéru a prozradil také, co radí své dceři Charlotte Elle.

Na otázku, jestli před 50 lety počítal s tím, že bude jeho kariéra tak úspěšná, skromně odpověděl, že rozhodně ne. "To mě nenapadlo, to nemůže žádnej zpěvák vědět, nebo si naplánovat, že na něj bude chodit pořád publikum. To je důležité. Musí ho chtít slyšet a vidět," řekl Karel Gott.

"To je potřeba si postupně krok po krůčku vybudovat. Vybudovat si tu image," dodal Mistr.

Své fanoušky Karel Gott miloval. "Mám rád svoje publikum, oni mě, dávají mi to najevo, já jim. Rád slyším jejich reakce, potlesk," řekl v rozhovoru.

"Zpívám se svojí Charlottkou, se svojí dcerou. Dávám jí do života nějaké poučení, co může očekávat, na co má být také připravena. I když otcova planeta už zanikne, aby to jeho světlo ji doprovázelo ještě hodně dlouho," přál si zlatý slavík.

Související obsah

Karel Gott zemřel 1. října před půlnocí obklopen svojí rodinou. Před pár dny prozradil, že bojuje s akutní leukémií. Poruchu krvetvorby mu lékaři diagnostikovali už před rokem a půl. Kvůli jeho úmrtí se mimořádně sejde vláda. Premiér Andrej Babiš i ministr kultury Lubomír Zaorálek navrhují vypravit Gottovi státní pohřeb.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz