Domácí

Při požáru uhořeli čtyři psi! Podle majitele to někdo udělal úmyslně

Při požáru uhořeli čtyři psi! Podle majitele to někdo udělal úmyslně
Zdroj: zpravy@nova.cz

Obrovskou tragédii zažil čtenář TN.cz z Blanenska v Jihomoravském kraji. V opuštěném domku uhořeli čtyři psi. Jeden z nich patřil čtenáři a měl ho na hlídání u své sestry. Podle něho domek zapálil někdo schválně. Případem se zabývá i policie.

Ve středu 11. září přišel čtenář TN.cz o svého pejska. Ten bydlel v opuštěném nádražním domku v Bílovicích nad Svitavou v Jihomoravském kraji. "Dal jsem ho sestře a příteli na hlídání. Tam kde bydlím, psa mít nemůžu," svěřil se muž TN.cz. Nemohl ho dát ani ke svým rodičům. Tatínek je vážně nemocný a maminka se o něho musí starat.

V domku žili ještě další tři psi. Všichni bohužel přišli o život během požáru, který domek zachvátil. "Sestra s přítelem se o tom dozvěděli, když byli v Brně," dodal majitel. Podle něho za požárem stojí místní. Někdo mu také řekl, že to měl být bezdomovec.

Na místě zasahovali hasiči Jihomoravského kraje a z města Adamov. "Požár Adamov směr Bílovice nad Svitavou. Jednotka byla vyslána k požáru chaty," informovali hasiči na svém facebooku. "Příčina a škoda jsou v šetření," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Související obsah

Požárem se zabývá i policie. "Případ požáru vyšetřujeme jako možné poškození cizí věci a týrání zvířat. Vyšetřování směřuje k lidem, kteří měli k domku blízký vztah nebo v něm pobývali," vysvětlil policejní mluvčí Bohumil Malášek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz