úmrtí Karla Gotta

Ivana Gottová se vrátila do Česka bez dcer! Skrývá se v sídle miliardáře

Ivana Gottová se vrátila do Česka bez dcer! Skrývá se v sídle miliardáře
Zdroj: Profimedia

Manželka zesnulého slavíka Ivana Gottová se podle informací TV Nova vrátila do Česka. Po manželově smrti se i s dcerami uchýlila do zahraničí, kde měly dívky zůstat, zatímco ona odjela zpět. Pobývá u velkého kamaráda Karla Gotta v jeho sídle na Tachovsku.

Ivana Gottová zřejmě chtěla 13letou Charlottu Ellu a 11letou Nelly Sofii uchránit od velkého tlaku, kterému rodina po smrti Karla Gotta čelí. K vile na Bertramce stále proudí davy lidí, kteří u plotu zřídili pietní místo. Zapalují svíčky, kladou květiny, vzkazy i drobné dárky.

Všechny tři společně krátce po úmrtí legendárního zpěváka odjely do zahraničí, kde nějakou dobu pobývaly. Poté se Ivana rozhodla vrátit do Česka, dcerky ale podle informací TV Nova Gottova manželka nechala v cizině.

Nejspíš i kvůli tomu, aby mohla koordinovat podrobnosti manželova pohřbu, přijela zpět sama a útočiště našla u rodinného přítele a miliardáře, který provozuje kasina. Podle informací TV Nova pobývá v jeho sídle na Tachovsku.

 

Související obsah

Ve čtvrtek vydala Ivana oficiální prohlášení, ve kterém poděkovala za desítky tisíc vyjádření soustrasti a poděkovala vládě, která navrhla uspořádat legendárnímu zpěvákovi státní pohřeb. Gott ale nakonec bude mít pohřeb se státními poctami.

Veřejnost se bude moci se zlatým slavíkem rozloučit v pátek 11. října na Žofíně. O den později se bude v katedrále svatého Víta konat zádušní mše, která bude jen pro zvané. Sobota má být zároveň dnem státního smutku.

Pietní místa vznikla po celé zemi. Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

Podívejte se na záznam živého přenosu z Bertramky v pátečních Televizních novinách:

TN.cz

K tématu úmrtí Karla Gotta

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz