Domácí

Opilý muž v centru Prahy ohrožoval lidi středověkým mečem! VIDEO

Možná si myslel, že je rytíř, ostatní obyvatele ale pořádně vyděsil muž, který v centru Prahy ohrožoval lidi metr a půl dlouhým mečem. Ten odcizil v nedalekém hotelu. Do reality ho vrátila až přivolaná policejní jednotka, která ho okamžitě zpacifikovala.

V úterý odpoledne přijala tísňová linka nezvyklé volání, že v okolí Újezdu na Praze 1 běhá muž, který je ozbrojen ohromným středověkým mečem a ohrožuje jím všechny kolem.

"Skoro jeden a půl metru dlouhým středověkým mečem mával okolo sebe a útočil na lidi. Na místo proto vyrazili policisté z pohotovostní motorizované jednotky, kteří muže našli a za použití donucovacích prostředků zadrželi," popsal policejní mluvčí Jan Daněk.

Policisté naštěstí zakročili dřív, než se dvaadvacetiletému cizinci podařilo někomu ublížit. Dechová zkouška ukázala, že je cizinec pod vlivem alkoholu, nadýchal téměř dvě promile alkoholu. Na policejní služebně se ke všemu přiznal, svůj motiv ale nevysvětlil.

Související obsah

C

Nutno podotknout, že policisté tohoto muže již znají. Strážníci městské policie ho už 19. září zadrželi, když v Mostecké ulici poškodil zaparkované auto.
 

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz