Hádka

Rotvajler bránil paničku při vyhrocené hádce, muž ho měl ubodat!

Rotvajler bránil paničku při vyhrocené hádce, muž ho měl ubodat!
Zdroj: Thinkstockphotos

Policisté ze západu Čech řeší od víkendu vyhrocenou hádku mezi třicetiletým mužem a o dva roky starší ženou. Ta nakonec skončila v nemocnici. Při rozepři ji bránil rotvajler, kterého muž zranil nožem.

Vše se odehrálo v pátek večer v Kraslicích na Sokolovsku. "Došlo ke konfliktu mezi mužem ročník 1989 a ženou ročník 1987. Ta po incidentu skončila v nemocnici," řekla TN.cz v pondělí odpoledne policejní mluvčí Soňa Podlahová.

Dodala, že do hádky se zapojil i rotvajler, který páru patřil. "Pes ženu před mužem bránil a ten ho tak zranil nožem," doplnila Podlahová.

Odmítla ovšem říct, jak vážně byl pes zraněný či zda zemřel. Také odmítla komentovat informaci, že muž údajně jednal v takzvané krajní nouzi a za útok na zvíře mu tak nehrozí trest. "Vše je ve fázi prověřování, více to aktuálně komentovat nebudeme," odbyla Podlahová dotazy.

Související obsah

Petr Prokeš, který v regionu provozuje odchytovou službu, na facebooku uvedl, že rotvajler byl pořezaný velmi vážně a i když to nejprve vypadalo nadějně, nakonec chlupáč zraněním podlehl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz