Nehoda

Na příjezdu do Prahy kolabovala doprava! Na D10 se srazilo 10 aut

Hromadná dopravní nehoda deseti aut komplikovala dopravu na dálnici D10 ve směru do Prahy. Na příjezdu do hlavního města tak kolabovala doprava. Dálnice byla průjezdná jedním pruhem, na místě vznikla několikakilometrová kolona. Problémy měly také linkové autobusy.

Na třetím kilometru dálnice D10 v pražských Horních Počernicích do sebe postupně vrazilo deset aut. "Auta pravděpodobně nedobrzdila, nikomu se naštěstí nic nestalo," řekla TN.cz mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. 

Nehoda se stala v úterý v půl sedmé ráno. "Zajišťujeme nehodu proti vzniku požáru a zasypáváme uniklé provozní kapaliny. Vyproštění osob není potřeba," informovali pražští hasiči na twitteru.

Související obsah

Dálnice ve směru na Prahu byla průjezdná pouze jedním jízdním pruhem, v ranní špičce se tak na místě vytvořila osmikilometrová kolona. Provoz se podařilo obnovit po deváté hodině.

Odkláněny byly také linkové autobusy 346 a 379, které nabíraly zpoždění 30 až 45 minut. "Dotčeny jsou také ostatní neintegrované linky dopravce Arriva Mladá Boleslav a Bus Line," informoval brzy ráno web Pražské integrované dopravy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz