Nehoda

Nehody způsobily v Praze kolaps! V tunelu hořelo, tramvaje skříply auto

Nehody způsobily v Praze kolaps! V tunelu hořelo, tramvaje skříply auto
Zdroj: AKTU.cz

Vykolejená tramvaj, poškození trolejí a požár v Dejvickém tunelu mohou za středeční dopravní kolaps v Praze. Nehody se již podařilo odstranit, problémy v dopravě ale budou zřejmě trvat ještě několik hodin.

První nehoda se stala v podjezdu na Fidlovačce ve středu krátce před půl třetí odpoledne. Nákladní auto poškodilo troleje, tramvaje v Nuselském údolí musely být zastaveny a linky začaly nabírat zpoždění.

Ještě ve čtvrt na sedm večer bylo zpoždění spojů 10 až 15 minut. Kompletně se podařilo provoz obnovit až ve čtvrt na osm večer.


Pět minut před čtvrt na sedm večer se srazily dvě tramvaje a osobní auto ve Spálené ulici. Podle výpovědi řidiče tramvaje, kterou získala agentura Aktu.cz, vyjíždělo auto z vedlejší ulice a tramvaje jedoucí po hlavní silnici proti sobě ho skříply mezi sebe. Nehodu se podařilo odstranit kolem tři čtvrtě na sedm večer.

 

Související obsah


"Provoz je značně destabilizovaný, očekávejte proto prosím nepravidelnosti na všech linkách projíždějících centrem, děkujeme za pochopení," uvedla Pražská integrovaná doprava na svém twitteru.


Hasiči se museli potýkat i s požárem v Dejvickém tunelu. Tam začalo hořet auto, požár se podařilo zlikvidovat kolem půl sedmé večer.


 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz