Poslední rozloučení

Rozloučení s Karlem Gottem na TV Nova a TN.cz! Tohle chystáme

Poslední rozloučení s milovaným zpěvákem Karlem Gottem se velmi rychle blíží. A dá se očekávat, že do Paláce Žofín se už od pátečního rána budou valit obří davy. Dění budou sledovat naši reportéři. Pokud se nemáte možnost s oblíbeným zpěvákem rozloučit osobně, budete moci vše sledovat na TV Nova a TN.cz. Co vše pro vás připravujeme?

Podle odhadů se mohou na Slovanský ostrov a do Paláce Žofín v pátek vypravit statisíce lidí. Pokud se posledního rozloučení nemůžete osobně zúčastnit, díky zpravodajství TV Nova a TN.cz o nic nepřijdete, situaci na místě budeme nepřetržitě sledovat.

Vysílání věnované úmrtí Karla Gotta odstartuje v pátek ráno už ve Snídani s Novou. Poté budou následovat dopoledne i odpoledne několikery Mimořádné televizní noviny. To vše samozřejmě navíc k Poledním a Odpoledním televizním novinám.

Poslední rozloučení s Mistrem samozřejmě můžete sledovat i na TN.cz. I zde najdete veškeré aktuální informace, videa či obsáhlou on-line reportáž a živý přenos přímo ze Slovanského ostrova.

Související obsah

 


Reportéři redakcí zpravodajství TV Nova i TN.cz se budou také obsáhle věnovat i zádušní mši za Karla Gotta, která se uskuteční v sobotu od 11 hodin.

Na TV Nova v sobotu uvidíte opět mimořádné zprávy. To ale není všechno - kromě speciálních zpravodajských relací se můžete těšit i na speciály o Karlu Gottovi, které ve vysílání z obou stran orámují smuteční ceremoniál z katedrály svatého Víta.

Sobotní část loučení s mnohonásobným slavíkem opět budeme sledovat i na TN.cz - uvidíte jak přenos přímo z nitra katedrály, tak z nádvoří Pražského hradu a dalších míst, odkud budou moci lidé zádušní mši sledovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chata, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz