Policie

Policie hledá tři děti, které zmizely z procházky! Nejspíš jsou stále spolu

Tři děti ve věku od 12 do 15 let utekly z dětského domova na Lounsku. Zmizely z víkendové procházky a od té doby po nich pátrá policie. Na útěku se nejspíš domluvily a s největší pravděpodobností jsou stále spolu.

Nejmladší je teprve 12letá Aneta. Štíhlá dívka s hustými černými vlasy měla na sobě naposledy černé džíny s vyšívanými květy a džínovou bundu. Spolu s dalšími pohřešovanými dětmi byla v neděli na vycházce, od skupiny se ale oddělily a utekly.

Společnost jí dělá 13letá Ladislava, obě dívky jsou přibližně stejně vysoké. Ladislava má plnější postavu a hnědé vlasy pod ramena. Při útěku měla na sobě modré džíny, bílé tričko a šedobílý svetr. Podle policejního popisu dívkám dělá společnost ještě 15letý chlapec, jde o bratra jedné z nich.

Související obsah

Jmenuje se Antonio a má štíhlou až hubenou postavu a vlasy na ježka s vyholenými stranami. Má na sobě úzké džíny, světlé triko a tmavě šedou mikinu s kapucí. Policie má indicie, že by se mohly děti pohybovat na Plzeňsku. Pokud je někde uvidíte, volejte linku 158.

epa, TN.cz

K tématu Policie

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz