Karel Gott

Noc na Žofíně: Rakev s Gottem dorazila za doprovodu policie

První fanoušci čekají na rozloučení s Karlem Gottem u paláce Žofín v centru Prahy už od čtvrtečního odpoledne. Podle posledních informací sahá momentálně fronta až do poloviny mostu Legií. Na místě je už i rakev se zesnulým zpěvákem. Ta byla přivezena za doprovodu policie před šestou hodinou ranní.

Na pražském Žofíně se už včera začali scházet Gottovi fanoušci. Jako vůbec první tam od zhruba čtyř odpoledne čekal jeho fanoušek z Letňan, krátce po něm dorazili i lidé ze Strakonic a také z Německa. Počet lidí se v průběhu večera navyšoval. Po půlnoci už u Žofína stála necelá stovka věrných fanoušků.

Rakev s Karlem Gottem dorazila k paláci Žofín krátce před šestou hodinou ráno. Bude vystavena se státními poctami ve Velkém sále, za účasti čestné stráže Armády České republiky. Lidé budou moci k rakvi položit květiny a zapsat se do kondolenční knihy. Památku zesnulého zpěváka Karla Gotta mohou lidé uctít také v pražské Kinského zahradě.

ONLINE přenos z pražského Žofína můžete sledovat ZDE.

Lidé musí v centru Prahy počítat s celou řadou dopravních omezení. Masarykovo nábřeží bude kompletně uzavřeno, auta jedoucí od Janáčkova nábřeží přes Jiráskův most nebudou moci odbočit doleva. Na mostě Legií budou moci řidiči projíždět zúženými pruhy jen v jednom směru.

Související obsah

"Rádi bychom veřejnost, a to především mimopražské, kteří budou přijíždět do Prahy autem, vyzvali, aby svá vozidla zanechávali na okrajových částech na odstavných parkovištích na okraji hlavního města," vysvětluje policejní mluvčí Eva Kropáčová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz